skip to Main Content
Gizli Dünyalar Geçidi

Gizli Dünyalar Geçidi

Çok sevdiği babasını kaybeden Kıraç, onunla yeniden görüşebilmeyi çok istemektedir. Sıra dışı güçlere sahip olmasını ve Misal âlemi, Berzah âlemi gibi bilinmeyen âlemlere yolculuk yapabilmesini sağlayacak, gizemli bir tılsım keşfeder ve uygulamaya koyulur.

Fakat kötü güçlerin de bu tılsımlar sayesinde dünyaya geçiş yapma fırsatı kolladıklarının henüz farkında değildir. Böylece iyilik ve kötülük arasındaki kadim savaşın ortasında bulur kendini.

Hatasını anladığında, geriye dönüş için sadece tek bir şansı vardır. Yeni bir tılsım ile zamanda yolculuğa çıkar. Önce Nusaybin Cinleri olarak bilinen yedi bilge cinle görüşür. Ardından Fatih Sultan Mehmet’in hocası olan Akşemseddin’in yaşadığı zamana gider. Çünkü Akşemseddin, genç kahramanımıza yardım edecek gizli bir bilgiye sahiptir…

Çemberlitaş’ın altındaki gizli odadan, Kraliçe Helena’nın Kudüs’ten getirttiği kutsal emanetlerin saklandığı dehlizlerden, Yerebatan Sarnıcı’ndaki Medusa heykelinin altında uzanan tünellerden geçerek Ayasofya’ya kadar uzanan esrarengiz bir yolculuğa hazır ol! İstanbul’un altını üstüne getirecek gizemli bir macera seni bekliyor…

Gizli Dünyalar Geçidi

Kitaptan Alıntılar

Bu kâinat bir kitaptır, Kitap da bir kâinat… Kitap kelimelerden oluşur, kelimeler ise harflerden…
...
Söylenen her söz ebedidir. Bu yüzden gökyüzü bütünüyle âlemin sözleriyle doludur.
...
Harflerle döner felekler, dilsiz uyuyanlarla uyanıklar arasında…
...
Bilmediğin âlemlerin sayısı bildiklerinden çok daha fazla.
...
Unutma ki başına gelen her şeyin bir amacı vardır. Bunu anladığında aslında her birimizin de nihai amacın bir parçası olduğumuzu kavrayacaksın.
...
Kişi bir ilmin yoluna tam olarak girmemişse onunla hiç ilgilenmemeli, onunla uğraşmayı işin ehline bırakmalı.
...
Bu iyilerin ve kötülerin savaşı evlat… Her insan unutmuş olarak doğuyor, ölene kadar unuttuklarını yeniden hatırlamaya çalışıyor. Bu yüzden bilgi her zaman hayır yönünde kullanılmalı.

Satış Noktaları

Back To Top