skip to Main Content
Kayıp Kılıç (Sert Kapak)

Kayıp Kılıç (Sert Kapak)

Ortalığı kaplayan duman yığınının içinden insan çığlıkları, at kişnemeleri ve ejder tıslamaları göğe yükseliyordu. Herkes önüne çıkanı devirmenin, canını kurtarmanın ve bir diğer canı çekip almanın derdine düşmüştü. Bu hengâme arasında bir kişi sadece gülüyor, ölümsüz olduğu inancıyla özel avlar arıyordu.

Zaten onun bulunduğu bölgeye yaklaşan askerler neye uğradıklarını şaşırarak geri savruluyor, hedef değiştiriyorlardı. O ise bundan zevk alarak, insanların can verişlerini keyifle izleyerek geziniyordu.

Bu savaşın bu meydanda, hem de çok uzun sürmeden sonlanacağından emindi. Büyük bir meydan muharebesinin şanlı lideri olarak anılacağı günün yaklaştığını hissederek karşıda dizilmiş düşman askerlerini izledi.

Uejrah ordusunun ok yağmurundan sıyrıldığını gören Kral Balduhar, “İşte geldiler!” diyerek atını şahlandırdı.

“Özgürlüğümüzü, varlığımızı, canımızı almak için geldiler…”

***

Geçmişiyle ilgili büyük sırrı öğrenen Kayra, şimdiye kadarki en zor sınavından geçmek üzere yola koyulur. Onu bekleyen tehlikeler ve öğreneceği yeni sırlar vardır.

Lahitlerde yazan ve gelmesi beklenen kişi gerçekten kendisi mi? Ruhunu görebilen varlıkla karşılaştığında nasıl bir seçim yapacak? Yurtsuz Kral’la girişeceği mücadeleyi nasıl kazanacak? Bir yanda kazanılması gereken bir savaş diğer yanda Lara’ya kavuşma umudu…

Sıradan bir genç adamın nasıl büyük bir kahramana dönüşebileceğini gösteren ‘Lahitteki Sır’ serisi bu kitapla tamamlanıyor. Gizli kalmış sorular tek tek cevap buluyor… Aksiyon, macera, aşk ve gizem… Okurken yerinden kıpırdayamayacaksın!

Kayıp Kılıç (Sert Kapak)

Kitaptan Alıntılar

"Kılıç ustası” olmayı hayal eden Kayra’nın babası o daha doğmadan ölmüştür. Annesiyle birlikte yaşayan ve çobanlık yapan Kayra’nın hayatı birden bire gelişen sürpriz olaylarla nasıl değişecek… Kaderin ince sırları bu genç adamı nasıl büyük bir kılıç ustası ve Ejder Kral’ın ordusu karşısında cesur bir savaşçı yapacak…
Alışılagelmiş fantastik kitaplardan farklı, sıra dışı karakterleri ve her an aksiyon dolu sahneleriyle soluk soluğa okunacak bir kitap…

Satış Noktaları

Back To Top