skip to Main Content
Nasıl Fenomen Oldum? (Akıl Almaz Maceralar)

Nasıl Fenomen Oldum? (Akıl Almaz Maceralar)

Efe ve arkadaşlarının fenomen olmak için çıktıkları yolda başlarına gelenler, tavuk dürümün arasına konmuş tavuğun başına gelmedi!

Efe’nin sosyal medyada yaptığı duygusal paylaşımlar bazı arkadaşlarının “arabeskin kralı” diye alay etmesine, ailesinin ise çileden çıkmasına sebep olur. Ve Efe’ye sosyal medya yasaklanır. Fakat bu yasak öyle bir projeyle delinir ki kimse gıkını bile çıkaramaz.

Efe ve arkadaşları bir anda birçok kişi tarafından tanınmaya başlar ama bu şöhret hiç de hayalini kurdukları şöhrete benzememektedir. İyi niyetlerle giriştikleri sosyal deney Efe ve arkadaşlarının hayatını bir süreliğine kabusa çevirir. Siber zorbalığın karanlık yüzünü görerek büyük bir ders alan ekip, bir öğretmenlerinin yardımıyla yeni bir senaryo yazarak bu durumdan kurtulurlar.

Bu arada nefes nefese bir macera yaşanır, arkadaşlık ilişkileri güçlenir, göz yaşları dökülür, kahkahalar atılır ve sonunda kazanan yine iyi niyet olur.

Hayretle başlayıp heyecanla devam eden ve sonunda mutluluk olan bir kitap okumaya hazırlan. Çünkü bu macera kaçmaz!

Nasıl Fenomen Oldum? (Akıl Almaz Maceralar)

Kitaptan Alıntılar

“İnternet öyle bir dünyaydı ki canı istediğinde hiç hak etmediği halde insanlara kötü adam kostümünü giydiriyor, keyfi gelince de muhteşem bir başarı hikayesinin başrolüne terfi ettiriyordu.”
“Bir ara oyun oynamak yasak, video seyretmek serbestti. Ve ben deli gibi oyun videoları seyrediyordum. Nasıl bir duygudur bilemezsiniz! Günlerce yemek yememiş bir kişinin yemekteyiz programı seyretmesi gibi bir işkence.”
“Ve çekim başladı. Yoldan geçen arabalar koca göbekli, güzel kıyafetli ve elindeki kartonda “ÇOK PİS AÇIM” yazan bu çocuğa ilgiyle bakmaya başladılar.”
“Birden içimde büyük bir pişmanlık hissettim. Ama maalesef internet anayasasında pişmanlık affı yer almıyordu.”

Satış Noktaları

Back To Top