skip to Main Content
Son Şansım

Son Şansım

Kendisini sürekli olmaması gereken yerlerde bulan, durmadan karışmaması gereken işlere burnunu sokan, ukala fakat iyi niyetli bir prensesin masalı bu; Nisan Ekiz.

Bir de yakışıklı prens var tabii; olmazsa olmaz… Yiğit Kuzey Erarslan. Ama bu kez prensin kurtarılması gerekiyor. Kötü kalpli babasından, zorlama bir düğünden fakat en çok da içine düştüğü umutsuzluktan… Ve gümüş zırhını giyinip kılıcı kuşanan prenses oluyor.

Fakat kahramanlığın çeşitleri vardır. Prens de sevgisi ve ilgisiyle, aşırılıklarını törpüleyerek, prensesin kalbindeki görünmeyen yaraları iyileştiriyor.

Anlayacağın biraz farklı bir masal bu… Mesela hiçbir sorun büyülü bir şekilde ortadan kalkmıyor. Ve sıradan masallardan daha fazla kahkaha, daha fazla çılgınlık ve daha fazla gerçeklik içeriyor.

Psikolojik, romantik, komik… Okurken başından aşağı yıldız tozları yağarsa şaşırma!

Son Şansım

Kitaptan Alıntılar

- O kadar güzelsin ki gözlerimi senden ayıramıyorum. Sen orada durduğunda, benimle konuştuğunda, bana baktığında bir yokuştan sana doğru yuvarlanıyorum.
- Ne kadar sürdüğünü bilmediğim bir sessizliğin ardından yutkunup, "Sorun değil." dedim gülümsemeye çalışarak, "Sen bensiz de halledersin, eminim." "Seninle daha güzel olurdu." Kurduğu küçük cümleyle kalbimin kırığına yara bandı yapıştırmıştı adeta. Benimle daha güzel olacağını düşünmesi bile benim için dünyalara bedeldi...

Satış Noktaları

Back To Top