skip to Main Content
Uykumu Geri Ver! (Kalem Tutan Eller)

Uykumu Geri Ver! (Kalem Tutan Eller)

“Yapamazsın” dediler. “Daha gençsin, hayatı tanımıyorsun” dediler. “Başkaları denedi, olmadı” dediler. Fakat o inanmıştı bir kere. “Engeller aşılmak içindir!” diyordu. Denemek ve başarmak istiyordu. “Başaramazsam denedim, olmadı” derim diyordu. İleriki yıllarda “Ah, niye denemedim ki!” demek istemiyordu. Kararlıydı.

Bu duygularla sarıldı kaleme. “Her insan bir kitap ve okunmayı bekliyor!” diye çıktı yola. İnsanların gizli dünyalarını keşfetti. İlginç serüvenlerle karşılaştı. Yazdı ve başardı.

Uykumu Geri Ver! (Kalem Tutan Eller)

Kitaptan Alıntılar

“Sayısız fasılları olan bir kitaptır insan, oku onu. Duygularla sözler, düşüncelerle anlatımlar, karakterlerle davranışlar arasındaki ilişkileri keşfe çalış.”
...
“Kalbinin, vicdanının ve inancının sesinden başka sese kulak asmayan… Etrafını kuşatan olumsuzlukların farkına varmasına rağmen doğru yoldan ayrılmayan… Kınayıcının kınamasından çekinmeyen… Canını değil ömrünü veren… Ve inandıklarını yaşayandır, bu zamanın kahramanı!”...
...
“İnsan uzaklara bakarken yakınında olanları ya hiç göremiyor ya da bulanık görüyor. Tuhaf bir körlük bu!”
...
“Popüler yazarlar yaz yağmuru gibidir, birden boşanır, toprağın yüzünü ıslatır, sonra ebediyen kesilirler. Sanatkâr yazarlar ise ince ince yağan yağmurlara benzerler. Sürekli yağar, derinlere işler, kalıcı olurlar.”
...
“Niteliksiz üç kitap okumaktansa nitelikli bir kitabı üç kez okumak daha iyidir.”

Satış Noktaları

Kitap Hakkında Haberler

Back To Top